Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Willa Stanisław

Liczba miejsc noclegowych 25
Liczba uczestników 40
Adres Dobiegniew, Chrapów 36, lubuskie
Typ obiektu Pensjonat
Region nad jeziorem, poza miastem
Telefon 501 725 984
willastanislaw@op.pl Odwiedź stronę www
Willa Stanisław w Chrapowie

Willa Stanisław to wyjątkowe i niezwykle klimatyczne miejsce znajdujące się w Chrapowie w województwie lubuskim. Położoną nad malowniczym jeziorem willę otaczają piękne łąki i lasy. Wszechobecna natura i położenie z dala od zgiełku miast gwarantują ciszę, błogi wypoczynek oraz niepowtarzalną atmosferę podczas szkoleń, konferencji i imprez okolicznościowych. Wnętrza willi utrzymano w ciepłej drewnianej stylistyce, co również sprzyja budowaniu przytulnego klimatu tego wyjątkowego miejsca.

Willa Stanisław oferuje swoim gościom eleganckie i funkcjonalnie wyposażone pokoje, pełną obsługę gastronomiczną, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz parking dla samochodów. 

Goście mogą tu także liczyć na wsparcie wykwalifikowanego personelu, który codziennie dba o komfort i satysfakcję przyjezdnych.

Sale konferencyjne

Na terenie Willi Stanisław odbywają się szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, prezentacje produktowe oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dla gości dostępna jest kameralna, ale funkcjonalna sala konferencyjna, w której organizowane są spotkania dla maksymalnie 40 osób.

Salę wyposażono w profesjonalny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu organizowane tu spotkania przebiegają na najwyższym poziomie. Goście mają tu również dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Niezaprzeczalnym atutem pomieszczenia jest także kominek, który sprzyja kameralnej atmosferze.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala kameralna 40 20 30
Baza noclegowa

Na terenie Willi Stanisław goście mają do dyspozycji 25 miejsc noclegowych ulokowanych w 11 elegancko urządzonych pokojach dwu i trzyosobowych. Wszystkie pokoje wyposażono między innymi we własną łazienkę oraz telewizor LCD. 

Każdy pokój posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Pokoje różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale także kolorystyką, dzięki czemu każdy znajdzie pomieszczenie dopasowane do swoich potrzeb.

Gastronomia

Personel Willi Stanisław zapewnia pełną obsługę gastronomiczną zarówno dla gości indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych.

Dodatkowe informacje

Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet Wi-Fi.

Dodatkowo na gości czeka:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa,
  • sauna oraz jacuzzi,
  • bar z kominkiem,
  • jezioro
  • cisza i spokój,
  • ścieżki krajobrazowe znajdujące się w najbliższym otoczeniu Willi Stanisław.
Lokalizacja
« Wróć
Partnerzy