Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Aktualności branżowe facebook

Aktualności branżoweForum Branży Eventowej 2018Forum Branży Eventowej już za 8 dni w Warszawie
Warszawa
Data: 2018-01-03

Największe coroczne spotkanie osób zajmujących się event marketingiem odbędzie się już 11 stycznia 2018 roku w Centrum Targowo - Kongresowym w Warszawie. Podczas tegorocznej edycji pojawi się 150 dostawców i ponad 1500 ekspertów z branży.

FBE 2018 - Giełda Pracy

Jednym z elementów wydarzenia będzie Giełda Pracy, podczas której kilkanaście firm działających w świecie eventów będzie przyjmować zgłoszenia i CV od osób chcących rozpocząć pracę w tej wyjątkowej branży. Rozmowa z przyszłymi pracodawcami będzie możliwa w godzinach 10:00 - 16:00 przy specjalnie przygotowanych stolikach w wyznaczonej przez organizatorów strefie. 

Konkurs #FBE 2018

Forum Branży Eventowej 2018 - konkurs #FBE 2018Nowością podczas tegorocznej odsłony Forum Branży Eventowej jest konkurs #FBE 2018. Jurorzy już wyłonili laureatów. Zwyciężył Pan Tomasz Groń, który zaproponował hashtag #LudzieiEmocje. Na II miejscu znalazł się Pan Paweł Obruśnik z hashtagiem #PasjonaciJutra, a na III miejscu Pani Daria Graczyk: #BohaterEventu. Jury konkursu IV miejsce przyznało Pani Gosha Gosh, której hashtag brzmiał #FBEtrendy. Zwycięzcy otrzymają od organizatorów konkursu między innymi dwa noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Double Tree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center oraz Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Copernicus Toruń.

FBE 2018 - Gra Stand by Stand

Adventure Warsaw wraz oraz Connectto zapraszają do udziału w interaktywnej grze targowej przewidzianej dla uczestników forum. Podejmując wyzwanie i biorąc udział w grze można wygrać nietuzinkowe nagrody. Wystarczy zarejestrować się w punkcie startowy, pobrać naklejkę NFC i można rozpocząć zabawę. Celem gry jest odwiedzanie stanowisk partnerów gry, wykonywanie powierzonych zadań i zdobywanie jak największej liczby punktów. W I edycji gry wzięło udział ponad 150 gości i 15 wystawców. 

Rejestracja na Forum Branży Eventowej 2018 możliwa jest pod adresem http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

Organizator: Evential Sp. z o.o.
ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa
biuro@evential.pl      

www.forumbranzyeventowej.pl
www.facebook.com/Forum-Bran%C5%BCy-Eventowej-FBE-366765783513345/?ref=bookmarks« Wróć
Partnerzy