Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Radisson Blu Gdańsk

Liczba miejsc noclegowych 200
Liczba uczestników 200
Adres Gdańsk, Długi Targ 19 Powroźnicza, pomorskie
Typ obiektu Hotel 5-gwiazdkowy, Hotel
Region nad morzem, w centrum miasta, Trójmiasto
Telefon 58 325 4403 / 58 325 4444
konferencje.gdansk@radissonblu.com Odwiedź stronę www
Radisson Blu w Gdańsku

Hotel Radisson Blu w Gdańsku to nowoczesny obiekt zlokalizowany w ścisłym centrum Głównego Miasta. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja hotelu sprawia, że jest on idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i organizację szkoleń, konferencji i wszelkich wydarzeń o charakterze biznesowym. 

Na terenie hotelu na gości czekają komfortowe pokoje i apartamenty, a także przestronne centrum konferencyjne, restauracja, bar oraz także siłownia.

Obiekt zachwyca swoich gości historyczną fasadą, która wspaniale kontrastuje z nowoczesnymi wnętrzami na miarę XXI wieku. 

Sale konferencyjne

Hotel Radisson Blu zlokalizowany w centrum Gdańska to miejsce doskonale nadające się do organizacji konferencji, szkoleń i biznesowych spotkań. Na gości czekają tu dwie przestronne sale, które mogą być podzielone na różne sposoby, co daje liczne możliwości aranżacji przestrzeni - wedle indywidualnego uznania organizatorów.

Dodatkowo na terenie hotelu dostępna jest kameralna sala idealna do organizacji niedużych szkoleń czy na przykład spotkań zarządu. Natomiast największa z sal to miejsce, w którym odbywają się nie tylko konferencje, ale także duże imprezy okolicznościowe oraz bankiety.

Wszystkie sale wyposażono w nowoczesny sprzed multimedialny oraz nagłośnienie.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Rezydent 200 54 80
Rezydent 1a 104 34 60
Rezydent 1b 72 27 42
Rezydent 2a 72 34 42
Rezydent 2b 72 27 42
Rezydent 3a 72 34 42
Rezydent 3b 24 10 12
Rezydent 3c 24 10 12
Gotycka 56 22 25
Gotycka 1a 20 8 8
Gotycka 1b 28 14 15
Bursztynowa 15 - 6
Foyer - - -
Baza noclegowa

Na gości Hotelu Radisson Blu Gdańsk czekają 134 komfortowo urządzone pokoje oraz apartamenty: jednoosobowe Eco, pokoje typu standard, pokoje biznesowe, Deluxe i apartamenty typu One Bedroom oraz Prezydenckie. Hotel dysponuje także pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie pomieszczenia urządzone są z klasą i utrzymane w kremowej tonacji barw. Posiadają bardzo wygodne meble i sprzęt najwyższej klasy. Są klimatyzowane, posiadają sejfy oraz dostęp do szerokopasmowego internetu.

Gastronomia

W ofercie hotelu znajdują się śniadania podawane w formie bogatego bufetu, w którego skład wchodzi między innymi ciepłe, świeże pieczywo, soczyste owoce oraz wyśmienite dania. Wyjątkowe obiady serwowane są w hotelowej Restauracji Verres en Ver słynącej z wyśmienitych dań przygotowywanych z ogromną dbałością przez doświadczonych kucharzy. W karcie znajdą się dania pochodzące z kuchni polskiej i europejskiej. Karta jest na bieżąco uaktualniana, co pozwala ciągle zaskakiwać gości nowymi smakami. 

Na gości czeka także Bar Sure - stylizowane na pub miejsce, w którym podawane są smaczne i ciekawe drinki. Bar posiada szeroką oferę trunków z całego świata.

Dodatkowe informacje

Goście Hotelu Radisson Blu Gdańsk mają do dyspozycji między innymi funkcjonalne centrum rekreacji z bogato wyposażoną siłownią, strefę wellness, słoneczną łąkę oraz dwie sauny. Na terenie całego hotelu dostępny jest bezprzewodowy internet. Goście mogą korzystać z podziemnego parkingu.

Lokalizacja

Obiekty w okolicy

Amber Hotel Gdańsk
Gdańsk
Zobacz więcej
Hotel Gdańsk Boutique *****
Gdańsk
Zobacz więcej
Hotel Almond ****
Gdańsk
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy