Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Filharmonia Gorzowska

Liczba miejsc noclegowych 0
Liczba uczestników 598
Adres Gorzów Wielkopolski, ul. Dziewięciu Muz 10, lubuskie
Typ obiektu Inne
Region w centrum miasta
Telefon 95 739 27 00
sekretariat@filharmoniagorzowska.pl Odwiedź stronę www
Filharmonia Gorzowska - sale konferencyjne w Gorzowie Wielkopolskim

Filharmonia Gorzowska jest nowoczesnym obiektem należącym do kompleksu Gorzowskiego centrum Edukacji Artystycznej. Tylko w 2016 roku w organizowanych przez Filharmonię koncertach wzięło udział 61 500 osób.

Na terenie obiektu znajdują się sale koncertowe oraz sale konferencyjne, w których odbywają się zarówno koncerty i wydarzenia kulturalne, jak i szkolenia, konferencje, kongresy i rozmaite eventy. Główna sala koncertowa Filharmonii Gorzowskiej to profesjonalnie wyposażona przestrzeń przeznaczona dla niemal 600 osób. 

W budynku filharmonii znajduje się również dziedziniec wypoczynkowy, foyer dolne i górne z szatniami, kompleks pomieszczeń administracyjnych, wielopoziomowy parking oraz bufet dla publiczności. Cały obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Sale konferencyjne

Filharmonia Gorzowska to także profesjonalna przestrzeń biznesowa. Na terenie budynku filharmonii znajdują się zarówno sale koncertowe jak i sale konferencyjne. Większe sale doskonale sprawdzą się do organizacji konferencji i kongresów, natomiast mniejsze to przestrzenie idealnie przystosowane do szkoleń i kameralnych spotkań. Wszystkie sale wyposażono w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala Koncertowa 598 - -
Sala Kameralna 150 - -
Sala Konferencyjna 1 - - -
Sala Konferencyjna 2 - - -

 

Lokalizacja

Obiekty w okolicy

Hotel Fado
Gorzów Wielkopolski
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy