Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Pałac Margot

Liczba miejsc noclegowych 180
Liczba uczestników 120
Adres Karpacz, Wielkopolska 4, dolnośląskie
Typ obiektu Pałace, zamki, dwory
Region w górach
Telefon 75 761 09 27
recepcja@palacmargot.pl Odwiedź stronę www
Pałac Margot w Karpaczu

Pałac Margot to odrestaurowany pałac zlokalizowany w cichej okolicy, około 800 metrów od ścisłego centrum Karpacza. Pałac otaczają góry oraz okoliczne atrakcje, dzięki czemu obiekt doskonale nadaje się na szkolenia, konferencje i kameralne spotkania biznesowe. 

Obiekt dysponuje w pełni wyposażoną salą konferencyjną, 80 komfortowymi pokojami i apartamentami dającymi łącznie 180 miejsc noclegowych, restauracją, drink-barem, przestrzennym ogrodem z miejscem na grilla, a także strefą SPA & Wellness i dozorowanym parkingiem

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna znajdująca się na terenie obiektu jest w stanie pomieścić do 120 osób. W sali organizowane są wszelkie spotkania o charakterze biznesowym, takie jak konferencje, szkolenia, bankiety, sympozja, warsztaty, a także imprezy okolicznościowe. Sale posiada wyposażenie pozwalające na organizowanie tego typu wydarzeń.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala konferencyjna 120 50 70
Apartament konferencyjny 20 15 -
Baza noclegowa

Goście Pałacu Margot mają do dyspozycji 80 pokoi i apartamentów, które tworzą bazę 180 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje są eleganckie, komfortowe i bogato wyposażone. Goście mają do wyboru pokoje w czterech wariantach:

  • PREMIUM
  • PREMIUM LUX
  • APARTAMENT MAŁY
  • APARTAMEN SUPERIOR.
Gastronomia

Restauracja funkcjonująca na terenie Pałacu Margot to przytulne miejsce, w którym goście skosztują dań kuchni europejskiej oraz tradycyjnej kuchni polskiej. Na gości czeka także drink-bar serwujący rozmaite drinki.

Dodatkowe informacje

Na gości Pałacu Margot czekają także usługi, które z pewnością jeszcze bardziej umilą im czas spędzony na szkoleniu czy konferencji w Karpaczu.

Na terenie obiektu funkcjonuje Centrum SPA & Wellness z basenem zawierającym między innymi grotę skalną i sztuczną rzekę, z saunami (turecką, fińską, infrared), jacuzzi oraz gabinetami odnowy, w których codziennie wykonywane są liczne zabiegi. Zabiegi wykonywane na terenie centrum odbywają się wyłącznie na bazie naturalnych kosmetyków posiadających międzynarodowy certyfikat jakości BDiH. Dla Gości dostępny jest także dozorowany parking.

W pobliżu Pałacu Margot znajduje się tętniące życiem centrum Karpacza wraz z licznymi jego atrakcjami. Goście mogą także wybrać się na lesne spacery i górskie wyprawy - jak chociażby na Śnieżkę.

Lokalizacja

Obiekty w okolicy

Hotel Nowa-Ski ***
Karpacz
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy