Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje Poznań


Poznań to jedno z największych, najstarszych, a także najzamożniejszych polskich miast. Najniższe w kraju bezrobocie oraz obecność międzynarodowych firm pokazują, że Poznań jest miastem, które cały czas się rozwija, a biznes radzi sobie doskonale. W stolicy Wielkopolski na przyjezdnych czekają liczne atrakcje i zabytki, a także wydarzenia kulturalne i rozmaite eventy. Poznań wybierany jest nie tylko przez turystów – miasto jest również popularną destynacją biznesową. W Poznaniu i na jego obrzeżach znajdują się liczne hotele i obiekty noclegowe, które pozwolą Państwu wypocząć oraz zorganizować szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne oraz wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. W ofercie poznańskich hoteli i obiektów konferencyjnych znajdują się profesjonalnie zaaranżowane sale konferencyjne, w których odbywają się spotkania i konferencje na najwyższym poziomie.

Liczba znalezionych obiektów: 18

IBB ANDERSIA HOTEL **** Poznań
IBB ANDERSIA HOTEL ****
Typ obiektu Hotel 4-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 612
Liczba miejsc 342
IBB Andersia Hotel to doskonały wybór zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla klientów biznesowych. Wyposażony jest w kompleksowe, nowoczesne centrum konferencyjne, elegancką restaurację, a także ponad 150 pokoi najwyższej jakości.
Młyńska12 Poznań
Młyńska12
Typ obiektu Centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe
Liczba uczestników 120
Liczba miejsc 20
Młyńska12 to jeden z najnowocześniejszych obiektów biznesowo-kulturalnych na mapie Poznania. Zlokalizowany wewnątrz odrestaurowanej zabytkowej kamienicy w centrum Poznania obiekt, zachwyca elegancją i stylem.
Traffic Hotel Poznań
Traffic Hotel
Typ obiektu Hotel
Liczba uczestników 30
Liczba miejsc 18
Doskonała lokalizacja oraz bogata oferta biznesowa hotelu sprawiają, że miejsce to doskonale nadaje się do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych.
Hotel Royal *** Poznań
Hotel Royal ***
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 50
Liczba miejsc 65
Hotel Royal to idealne miejsce dla osób poszukujących sal konferencyjnych i szkoleniowych w sercu Poznania. Mimo położenia w centrum miasta, goście mogą liczyć na spokój i wyjątkową atmosferę.
Hotel Feniks Poznań
Hotel Feniks
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 40
Liczba miejsc 57
Hotel Feniks zlokalizowany jest centrum Poznania w miejscu spokojnym, otoczonym zielenią. Na terenie hotelu odbywają się, konferencje, szkolenia oraz wszelkie spotkania o charakterze biznesowym.
Hotel Campanile Poznań Poznań
Hotel Campanile Poznań
Typ obiektu Hotel
Liczba uczestników 90
Liczba miejsc 80
Hotel Campanile Poznań zlokalizowany jest pomiędzy Ogrodem Botanicznym a Jeziorem Rusałka w Poznaniu. Od ścisłego centrum miasta dzielą go zaledwie 2 km
Hotel & Centrum Kongresowe IOR Poznań
Hotel & Centrum Kongresowe IOR
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 200
Liczba miejsc 111
Hotel & Centrum Kongresowe IOR oferuje 14 nowoczesnych sal konferencyjnych w odległości 15 minut od ścisłego centrum Poznania. Na gości czeka także 120 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach i apartamentach
Ogrodowa 12 - Conference Center Poznań
Ogrodowa 12 - Conference Center
Typ obiektu Centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe
Liczba uczestników 90
Liczba miejsc 0
Ogrodowa 12 Conference Center mieści się w centrum Poznania, w pobliżu Starego Rynku, ulicy Półwiejskiej oraz Starego Browaru. Na przestrzeni 1665 mkw. mieści się 16 nowoczesnych sal konferencyjnych
Hotel Poznański Poznań
Hotel Poznański
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 250
Liczba miejsc 190
Hotel Poznański to nowoczesny obiekt położony na pograniczu Poznania i Lubonia, w pobliżu autostrady A2. Hotel dysponuje 5 sala mi konferencyjnymi, w których odbywają się szkolenia i konferencje do 200 osób
Concordia Design Poznań
Concordia Design
Typ obiektu Centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe
Liczba uczestników 295
Liczba miejsc 0
Concordia Design to kreatywna przestrzeń słynąca z organizacji eventów o wyjątkowej formie. Na terenie Concordia Design odbywają się głównie spotkania integracyjne, premiery i prezentacje produktów, bankiety, spotkania warsztatowe oraz konferencje
S11 Park Technologiczny Poznań
S11 Park Technologiczny
Typ obiektu Centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe
Liczba uczestników 140
Liczba miejsc 0
S11 Park Technologiczny mieści się w podpoznańskim Zakrzewie, przy zachodniej obwodnicy miasta (S11). Centrum konferencyjne obiektu to 4 klimatyzowane i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 210 mkw.
Sheraton Poznan Hotel Poznań
Sheraton Poznan Hotel
Typ obiektu Hotel 5-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 200
Liczba miejsc 360
Sheraton Poznan Hotel to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na terenie Poznania. Hotel zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca PKP oferuje profesjonalną przestrzeń konferencyjną o powierzchni 350 mkw.
Partnerzy