Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje Szklarska Poręba


Szklarska Poręba to malownicza górska miejscowość położona w województwie dolnośląskim, u podnóży Szrenicy. Miasto najchętniej odwiedzane jest zimą, kiedy można korzystać z bogatej oferty sportów zimowych. Na terenie miasta znajdują się najlepsze w Europie Środkowej trasy narciarstwa biegowego i śladowego, trasy zjazdowe i nartostrady, wypożyczalnie sprzętu oraz wyciągi i koleje linowe. Z uwagi na walory turystyczne miasta, w Szklarskiej Porębie funkcjonują hotele i ośrodki noclegowe dysponujące komfortowymi miejscami noclegowymi, restauracjami, salami konferencyjnymi i bogatym zapleczem biznesowym. Góry, lasy, potoki górskie i wodospady powodują, że organizowane tu szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne nabierają wyjątkowego znaczenia. Nierzadko z okien sal konferencyjnych podziwiać można karkonoskie szczyty, a po szkoleniu warto wybrać się na długi spacer górskimi szlakami, a w sezonie na narty lub snowboard.

Liczba znalezionych obiektów: 5

Blue Mountain Resort Szklarska Poręba
Blue Mountain Resort
Typ obiektu Hotel 4-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 260
Liczba miejsc 1000
Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie to przestronny i luksusowy kompleks apartamentowy. Atrakcyjna lokalizacja wśród górskich szczytów i bogata oferta hotelu gwarantuje organizację szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie.
Pensjonat Orla Skała*** Szklarska Poręba
Pensjonat Orla Skała***
Typ obiektu Hotel, Pensjonat
Liczba uczestników 250
Liczba miejsc 110
Pensjonat Orla Skała zlokalizowany jest w Szklarskiej Porębie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i górskich szczytów. Nietuzinkowa atmosfera, górski klimat i profesjonalna obsługa pensjonatu sprawią, że pobyt w Orlej Skale będzie świetnym przeżyciem.
Hotel Las Piechowice *** Szklarska Poręba
Hotel Las Piechowice ***
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 350
Liczba miejsc 290
Trzygwiazdkowy Hotel Las znajduje się w miejscowości Piechowice, zaledwie 4 km od Szklarskiej Poręby. Jest to miejsce wyjątkowo przytulne, które pokochają przede wszystkim osoby, które cenią wypoczynek z dala od zgiełku miasta.
Hotel Mała Bawaria Szklarska Poręba
Hotel Mała Bawaria
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 90
Liczba miejsc 130
Zarówno latem jak i zimą Hotel Mała Bawaria jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym i oferuje liczne atrakcje, które urozmaicają gościom pobyt.
Norweska Dolina Szklarska Poręba
Norweska Dolina
Typ obiektu Hotel 5-gwiazdkowy, Hotel
Liczba uczestników 100
Liczba miejsc 230
Norweska Dolina to nowoczesny, pięciogwiazdkowy kompleks składający się z siedmiu luksusowych willi. Na terenie kompleksu funkcjonuje restauracja, strefa relaksu, a także sala konferencyjna przystosowana do organizacji szkoleń i konferencji.
Partnerzy