Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Aktualności branżowe facebook

Aktualności branżoweKonferencje poza miastem - Willa StanisławKonferencje poza miastem - Willa Stanisław
Dobiegniew
Data: 2017-12-13

Zdecydowana większość konferencji i spotkań biznesowych odbywa się w centrum dużych miast. Jednak coraz częściej organizatorzy firmowych wyjazdów decydują się na skorzystanie z oferty obiektów położonych z dala od miejskiej dżungli. Jednym z takich obiektów jest z pewnością Willa Stanisław - miejsce położone wśród łąk i lasów Puszczy Drawskiej. 

Willa Stanisław - pomysł na konferencję poza miastem

Co przemawia za organizacją konferencji poza miastem? Przede wszystkim klimat, którego na próżno szukać wśród nowoczesnych centrów konferencyjnych w centrum miasta. Prawdą jest, że nie znajdą tu Państwo wykwintnych restauracji, kin, muzeów i galerii handlowych. Natomiast otrzymają Państwo wyjątkową atmosferę, która sprzyja służbowym wyjazdom. Dodatkowo na uczestników czeka masa dodatkowych atrakcji i zabaw w terenie, dzięki którym wyjazd na szkolenie przerodzi się w niezapomnianą imprezę integracyjną.

Willa Stanisław jest nowo wybudowanym obiektem położonym w miejscowości Chrapów w województwie lubuskim. W bezpośrednim sąsiedztwie willi znajduje się jezioro, a za nim pola, łąki i lasy Puszczy Drawskiej. Jest to idealne miejsce do wypoczynku i wyciszenia, szczególnie dla osób, które na co dzień przebywają w centrum miasta. Willa Stanisław jest obiektem o wysokim standardzie. Na jej terenie znajdują się pokoje dwu i trzyosobowe, w pełni wyposażona i ogólnie dostępna kuchnia, bar, baza relaksacyjna, sauna oraz profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna przystosowana do organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, wesel i przyjęć okolicznościowych. Dla gości dostępne jest także klimatyczne miejsce na ognisko położone przy brzegu jeziora, domek grillowy oraz pomost z łódkami, rowerkami wodnymi oraz motorówką.

Niewątpliwym atutem Willi Stanisław są także liczne atrakcje. Goście mogą liczyć na organizację imprezy paintballowej, zawodów wędkarskich i spływu kajakowego, a także skorzystać z dostępnych rowerów wodnych i kajaków. 

Więcej informacji odnośnie oferty i zaplecza konferencyjnego Willi Stanisław znajdą Państwo tutaj.

 « Wróć
Partnerzy