Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Browar Lubicz

Liczba miejsc noclegowych 0
Liczba uczestników 130
Adres Kraków, ul. Lubicz 17 J, małopolskie
Typ obiektu Inne
Region w centrum miasta
Telefon 786 116 085
marta.skorupska@browar-lubicz.com.pl Odwiedź stronę www
Browar Lubicz w Krakowie

Browar Lubicz mieści się w centrum Krakowa, w XIX wiecznym pofabrycznym budynku Dawnej Słodowni. Od 170 lat na terenie Browaru Lubicz warzone jest piwo, które w dawnych latach było znane i lubiane na terenie całej Galicji.

W Browarze Lubicz odbywają się spotkania towarzyskie, imprezy okolicznościowe, ale także spotkania biznesowe. W zabytkowych murach Browaru odbywają się także szkolenia i konferencje. Spotkania o charakterze biznesowym organizowane są w sześciu salach, których nazwy oraz stylizacja nawiązują do etapów produkcji złocistego trunku.

Sale konferencyjne

Na terenie Browaru Lubicz znajduje się sześć wielofunkcyjnych sal przeznaczonych do organizacji szkoleń, konferencji, warsztatów oraz imprez okolicznościowych i bankietów. Łącznie we wszystkich pomieszczeniach przeznaczonych do organizacji spotkań może pomieścić się do 500 osób jednocześnie. 

W głównej sali, Dojrzewalni, odbywają się spotkania nawet dla 130 osób. Jest to idealne miejsce do organizacji dużych szkoleń, konferencji, a także bankietów, które wymagają zaangażowania sporej przestrzeni. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone, dzięki czemu spotkania przebiegają tu na najwyższym poziomie.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Dojrzewalnia 130 60 60
Antresola w Leżakowni 40 30 20
Słodownia - - -
Leżakownia - - -
Parownia - - -
Ogród Warzeń - - -
Gastronomia

Restauracja Browarna to niezwykle klimatyczne miejsce, w którym na gości czeka niepowtarzalna, rewelacyjna kuchnia. Wszystkie potrawy serwowane gościom powstają w oparciu o świeże produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

Podobnie jak w salach konferencyjnych, w restauracji także odbywają się spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje, rauty, biesiady piwne, bankiety i wesela.

Lokalizacja

Obiekty w okolicy

Hotel Alexander II
Kraków
Zobacz więcej
Hotel Niepołomice ***
Kraków
Zobacz więcej
Hotel Polonia Kraków
Kraków
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy