Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Hotel Niepołomice ***

Liczba miejsc noclegowych 56
Liczba uczestników 60
Adres Kraków, ul.Kościuszki 22, Niepołomice, małopolskie
Typ obiektu Hotel 3-gwiazdkowy, Hotel
Region poza miastem
Telefon 694 750 690 / 12 28 10 144
recepcja@hotelniepolomice.pl Odwiedź stronę www
Hotel Niepołomice ***

Hotel Niepołomice to trzygwiazdkowy obiekt położony w centrum Niepołomic, około 20 km od Krakowa i tylko 6km od Wieliczki. Taka lokalizacja sprzyja zarówno turystom jak i osobom, które wybierają Małopolskę jako destynację biznesową. Goście mogą w krótkim czasie odstać się do centrum Krakowa, do Wieliczki, ale także do Częstochowy czy Oświęcimia.

Hotel Niepołomice wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem. Charakteryzuje go wykorzystanie motywu brył geometrycznych oraz walorów historycznych. 

Na gości czekają tu komfortowe pokoje, nowoczesne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe oraz liczne atrakcje.

Sale konferencyjne

Na terenie obiektu znajduje się przestronna, funkcjonalna sala konferencyjna, w której odbywają się spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty oraz konferencji i bankiety. Salę wyposażono w profesjonalny sprzęt, który ułatwia prowadzenie wszelkiego rodzaju spotkań. 

Obsługa hotelu może zapewnić grupom szkoleniowym atrakcyjną ofertę cateringową, przerwy kawowe, a także wystawne kolacje. 

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna 60 40 40
Baza noclegowa

Hotel oferuje swoim gościom 28 przytulnych pokoi dwuosobowych, w tym dwóch od podwyższonym standardzie, cztery pokoje studio oraz jeden luksusowy apartament z wanną. 

Komfortowy nocleg w Hotelu Niepołomice to podstawa. Dlatego też, na terenie obiektu znajduje się 28 wyjątkowych, przytulnych pokoi dwuosobowych, w tym dwa z podwyższonym standardem, cztery pokoje typu studio oraz jeden luksusowy apartament z wanną.

Wszystkie pokoje i apartamenty są klimatyzowane i mają dostęp do internetu. Wyposażono je między innymi w telewizory, łazienki oraz lodówki. 

Gastronomia

Na terenie Hotelu Niepołomice funkcjonują dwie restauracje:

  • europejską - restauracja "Złota". Serwowane w niej dania nawiązują do przełomu XVIII i XIX wieku. Potrawy są mieszanką wpływów polskich, ukraińskich, austriackich, węgierskich i żydowskich. Na stole króluje dziczyzna, w tym gęsi i kaczki. 
  • włoską - restauracja "Via Farina", w której serwowane są przede wszystkim tradycyjne dania włoskie. W restauracji "Via Farina" odbywają się często spotkania biznesowe i eventy firmowe.
Lokalizacja

Obiekty w okolicy

Hotel Alexander II
Kraków
Zobacz więcej
Hotel Polonia Kraków
Kraków
Zobacz więcej
Browar Lubicz
Kraków
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy