Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Aktualności branżowe facebook

Aktualności branżoweKongres Profesjonalistów PROpanowanie kryzysu wizerunkowego w praktyce - Kongres Profesjonalistów PR
Rzeszów
Data: 2018-03-10

Już niebawem, w dniach od 19 do 20 kwietnia w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie, odbędzie się XVIII edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations. W czasie tego dwudniowego wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielą się osoby od lat zawodowo związane z branżą PR. Na uczestników kongresu czeka także szereg warsztatów praktycznych z zakresu komunikacji kryzysowej. 

Uczestnicy oraz eksperci biorący udział w spotkaniu, będą szukać odpowiedzi na pytanie "jak radzić sobie z kryzysem wizerunkowym w mediach?". W znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomogą prelekcje oraz warsztaty praktyczne z udziałem doświadczanych praktyków z branży, cenionych ekspertów oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Public Relations.

Kongres Profesjonalistów PR - kryzysy w teorii i praktyce

Warsztaty praktyczne tegorocznej edycji spotkania odbędą się w tamach dwóch bloków tematycznych. Pierwszy z nich poprowadzi przedstawiciel agencji Press Service Monitoring Mediów, która specjalizuje się w monitoringu mediów i analizie przekazów medialnych. Drugi warsztat poprowadzi Fundacja InternetPR trudniąca się wspieraniem nowoczesnych i profesjonalnych działań w PR. Podczas tego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze sposobami zarządzania bazami danych osobowych w kontekście zmian wynikających z RODO.

Poza warsztatami, na gości czekać będzie także prezentacja oraz panel dyskusyjny przygotowany przez Orange Polska pt. "Jak skutecznie prowadzić działania w mediach społecznościowych". Prezentacja będzie dotyczyła studium przypadku skutecznego zastosowania mediów społecznościowych, a w czasie panelu rzecznik Credit Agricole Przemysław Przybylski, Łukasz Majewski z Duckie Deck oraz Wojtek Jabczyński z Orange Polska, podzielą się swoimi zawodowymi doświadczeniami z social media.

Komunikacja kryzysowa oczami ekspertów - Kongres Profesjonalistów Public Relations

Wśród prelegentów tegorocznej edycji Kongresu Profesjonalistów Public Relations znajdą się m.in. Mariusz Sokołowski – prezes agencji R4S oraz były rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, red. Marek Kacprzak – dziennikarz Wirtualnej Polski oraz właściciel firmy szkoleniowo-badawczej, a także Anna Noworocka-Tełewiak – specjalistka w obszarze zarządzania marką i komunikacją konsumencką oraz współpomysłodawca i organizator Young Stars Festival. Pełna lista prelegentów znajduje się na stronie internetowej www.kongresprofesjonalistow.pl w zakładce „prelegenci”, natomiast szczegóły dotyczące prelekcji znaleźć można w programie.


Organizator wydarzenia: Newsline sp. z o.o. oraz Ideo sp. z o.o. 
Główny sponsor: PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 
Partner merytoryczny: Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. 
Partnerzy Główni: Alert Media Communications, Orange Polska, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Urząd Miasta Rzeszów oraz Związek Firm Public Relations, CanZan oraz Media Visage.

INFORMACJA PRASOWA« Wróć
Partnerzy