Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Aktualności branżowe facebook

Aktualności branżowePomysł na konferencje w górach - Pałac Margot w KarpaczuPomysł na konferencje w górach - Pałac Margot w Karpaczu
Karpacz
Data: 2017-12-30

Miejscowości położone w górach to doskonały wybór na każdą porę roku. Latem można się wybrać na długi spacer górskimi szlakami, a zimą będzie okazja do podziwiania ośnieżonych szczytów i uprawiania sportów zimowych. W położonym u podnóży Śnieżki Karpaczu znajduje się Pałac Margot - idealne miejsce zarówno na odpoczynek jak i na konferencję.

Pałac Margot w Karpaczu

Pałac Margot położony jest przy ulicy Wielkopolskiej 4 i oddalony jest o około 800 metrów od centrum Karpacza. Elewacja otoczonego wzgórzami pałacu nawiązuje do góralskiej architektury, dzięki czemu można tu wyczuć prawdziwie górski klimat. We wnętrzach pałacu znajduje się 80 elegancko zaaranżowanych pokoi i apartamentów dostępnych w czterech standardach. Goście mają do dyspozycji także przytulną restaurację, drink-bar, bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness, a na zewnątrz dozorowany parking oraz przestronny ogród z fontanną i miejscem na grilla. 

Pałac Margot - sale konferencyjne w Karpaczu

Tym, co z pewnością interesuje gości podróżujących biznesowo jest centrum konferencyjne. W Pałacu Margot składa się ono z przestronnej, wielofunkcyjnej sali konferencyjnej oraz specjalnie wydzielonego apartamentu konferencyjnego. Tutejsza sala konferencyjna to przestrzeń przeznaczona do organizacji szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych nawet dla 120 osób. Apartament konferencyjny zdecydowanie bardziej sprawdzi się w przypadku kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. Obydwa pomieszczenia wyposażono w nowoczesne rozwiązania audiowizualne. 

Pałac Margot - wypoczynek i konferencje w górach

Niewątpliwym atutem pałacu jest jego położenie. W odległości mniejszej niż 1 km znajduje się wiecznie żywe centrum miasta z licznymi restauracjami, barami oraz punktami handlowo-usługowymi. W pobliżu znajdują się także szlaki piesze, które doskonale nadadzą się na górskie wyprawy m.in. na Śnieżkę - najwyższy szczyt Sudetów. Na osoby odwiedzające Karpacz czeka także Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu (1,4 km), Western City (2,3 km), Świątynia Wang (4,4 km), Miejska Kolej Linowa (4,5 km) czy choćby słynne Miejsce Anomalii Grawitacyjnej (4,2 km), gdzie pojazdy na biegu jałowym poruszają się w górę zamiast w dół drogi. 

Więcej informacji na temat Pałacu Margot mogą Państwo znaleźć tutaj.« Wróć
Partnerzy