Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Młyńska12

Liczba miejsc noclegowych 20
Liczba uczestników 120
Adres Poznań, ul. Młyńska 12, wielkopolskie
Typ obiektu Centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe
Region w centrum miasta
Telefon 61 668 75 66
marketing@mlynska12.pl Odwiedź stronę www
Młyńska12 w Poznaniu

Młyńska12  to jeden z najnowocześniejszych obiektów biznesowo-kulturalnych na mapie Poznania. Zlokalizowany wewnątrz odrestaurowanej zabytkowej kamienicy w centrum Poznania obiekt, zachwyca elegancją i stylem.

Na terenie pięciokondygnacyjnego budynku mieszczą się nowoczesne przestrzenie biurowe, restauracja The Time, Cigar Room, Whisky Bar, studio kulinarne i wiele innych atrakcyjnych miejsc. Młyńska 12 to także nowoczesne i profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne składające się z 12 multimedialnych sal o łącznej powierzchni 7000 mkw.

Profesjonalne zaplecze konferencyjne, położenie w ścisłym centrum Poznania oraz liczne dodatkowe atrakcje czynią Młyńska12 idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji i wszelkiego rodzaju biznesowych spotkań.

Sale konferencyjne

Młyńska12 dysponuje profesjonalnie wyposażoną przestrzenią konferencyjno-szkoleniową, na którą składa się 12 nowoczesnych sal. Każda z nich wyposażona jest między innymi w system indywidualnego sterowania oświetleniem, klimatyzacją, multimedialny system projekcyjny, a także wszystkie niezbędne narzędzia prezentacyjne.

W skład centrum konferencyjnego wchodzi 12 sal różniących się między sobą powierzchnią i przeznaczeniem. Najmniejsza sala o powierzchni 14 mkw doskonale sprawdzi się do kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. Największe z pomieszczeń o powierzchni 100 mkw pozwala na organizację wystawnych spotkań, szkoleń dla licznych grup, a także prezentacji produktowych, bankietów, kongresów i konferencji. Łączna powierzchnia centrum konferencyjnego to prawie 7000 mkw.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna nr 1 - 16 -
Sala Konferencyjna nr 2 - 16 -
Sala Konferencyjna nr 3 - 8 -
Sala Konferencyjna nr 4 - 16 -
Sala Konferencyjna nr 5 - 16 -
Sala Konferencyjna nr 6 - 16 -
Sala Konferencyjna nr 7 - 14 -
Sala Konferencyjna nr 8 - 16 -
Sala Bankietowa nr 9 45 24 30
Sala Konferencyjna nr 10 50 26 40
Sala Konferencyjna nr 11 55 22 26
Sala Konferencyjna nr 12 120 60 80
Baza noclegowa

Miejsca noclegowe przeznaczone dla Gości Młyńska 12 to elegancka i starannie zaangażowana przestrzeń. Wszystkie pokoje są komfortowe i gwarantują błogi wypoczynek po dniu spędzonym w centrum Poznania czy też intensywnych szkoleń i konferencji.

Gastronomia

W dziedzińcu kamienicy Młyńska12 znajduje się restauracja The Time, która wyróżnia się na tle innych okolicznych restauracji przede wszystkim wyjątkowym stylem, atmosfera, a także wyjątkowym smakiem serwowanych potraw. Restauracja The Time to doskonałe miejsce spotkać zarówno dla rodzin i przyjaciół, jak i dla partnerów biznesowych. 

Na terenie Młyńska12 znajduje się także kameralny Cigar Room & Whisky Bar oraz kawiarnia z tarasem widokowym, z którego widoczna jest panorama Poznania.

Dodatkowe informacje

Dla osób odwiedzających Młyńska12 przewidziane są liczne atrakcje i usługi dodatkowe. Na Gości czeka strefa walness, kawiarnia, whisky bar oraz podziemny parking. Najemny powierzchni biurowych mają do dyspozycji również całodobową recepcję oraz obsługę concierge, a także wiele innych usług ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej.

Ogromnym atutem Młyńska12 jest położenie w centrum Poznania. W sąsiedztwie obiektu znajdują się sądy, banki, zabytkowe ulice i budynki, galerie handlowe, kina, kluby nocne, a także słynny Stary Rynek. Mnogość dodatkowych atrakcji zapewni klientom biznesowym niezapomnianą rozrywkę po dniu szkoleń i konferencji.

Lokalizacja

Obiekty w okolicy

IBB ANDERSIA HOTEL ****
Poznań
Zobacz więcej
Hotel Feniks
Poznań
Zobacz więcej
Hotel Royal ***
Poznań
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy