Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Aktualności branżowe facebook

Aktualności branżoweStara Garbarnia - elegancki hotel we WrocławiuStara Garbarnia - stylowy hotel we Wrocławiu
Wrocław
Data: 2018-02-01

Stara Garbarnia Banquet Park to wyjątkowe miejsce położone na zachodnim krańcu Wrocławia. Jest to miejsce eleganckie i stylowe, a jego niepowtarzalnego klimatu na próżno szukać wśród innych hoteli. 

Stara Garbarnia z pewnością wyróżnia się wśród wrocławskich hoteli. Na terenie obiektu znajduje się jeden z największych salonów sukni ślubnych we Wrocławiu. Goście mogą skorzystać także z wypożyczalni luksusowych samochodów. Hotel otacza piękny prak o powierzchni 20 tys. mkw. nadający okolicy uroku i niepowtarzalnego klimatu.

Baza noclegowa hotelu Stara Garbarnia Banquet Park to 29 pokoi i apartamentów, które razem tworzą 100 miejsc dla gości. Pomieszczenia są elegancko urządzone i wyposażone w sejfy, telewizory, stoliki z miejscem do pracy oraz łazienki z prysznicem. Na terenie hotelu znajduje się także centrum konferencyjne, na które składa się 6 eleganckich i bogato wyposażonych sal. Wszystkie pomieszczenia przystosowano do organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz innych spotkań biznesowych. Sale są jasne, mają dostęp do światła dziennego i są klimatyzowane. Największe z pomieszczeń, sala bankietowa, ma powierzchnię 620 mkw. i jest w stanie pomieścić nawet 440 osób. W Starej Garbarni dostępne są również sale o mniejszej powierzchni, które doskonale sprawdzą się podczas kameralnych spotkań. 

Więcej informacji na temat hotelu znajdą Państwo tutaj« Wróć
Partnerzy