Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Liczba miejsc noclegowych 230
Liczba uczestników 180
Adres Świeradów-Zdrój, Sanatoryjna 7, dolnośląskie
Typ obiektu Hotel, Hotel SPA
Region poza miastem
Telefon 75 78 45 500 / 885 300 320 / 663 820 140
mice@cottonina.pl Odwiedź stronę www
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to kompleks czterech budynków hotelowych zlokalizowanych w miejscowości Świeradów-Zdrój, na styku granic trzech państw: Polski, Czech i Niemiec. 

Na gości czeka między innymi profesjonalne centrum konferencyjne, wyjątkowa restauracja, strefa SPA, Klub Jazzowy, nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu, parking, a także unikalny uzdrowiskowy charakter Świeradowa-Zdroju.

Na terenie komplesu Cottonina organizowane są szkolenia, konferencje, bankiety, wykłady, eventy plenerowe, imprezy integracyjne oraz wszelkie spotkania o charakterze biznesowym. 

Sale konferencyjne

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort dysponuje profesjonalnie wyposażonym centrum szkoleniowo-konferencyjnym. Na terenie kompleksu znajdują się cztery sale o łącznej powierzchni 388 mkw. oraz dwa dodatkowe pomieszczenia przygotowane z myślą o szkoleniach. Na wyposażeniu sal znajduje się rzutnik multimedialny, ekran, profesjonalne nagłośnienie i mikrofony, mównica, bezprzewodowy internet oraz flipchart.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala Srebrna 180 70 -
Sala Złota pojedyncza 49 45 20
Sala Złota podwójna 120 65 40
Sala Klubowa - 10 -
Baza noclegowa

Pokoje hotelowe znajdują się w każdym z czterech budynków kompleksu. 

  • Willa Fabrykanta - 18 luksusowo urządzonych pokoi, w tym 15 miejsc noclegowych w standardzie Premium i trzy ekskluzywne apartamenty.
  • Hotel Mineral SPA & Wellness - 39 nowoczesnych pokoi w standardzie Comfort i Comfort Plus.
  • Budynek Ametyst - 31 pokoi w standardzie Comfort i Comfort Plus.
  • Budynek Wozownia - 8 pokoi w standardzie Comfort.

W budynku Ametyst znajduje się również hotelowa restauracja, a w budynku Wozownia centrum konferencyjne.

Gastronomia

Hotelowa restauracja zlokalizowana w budynku Ametyst zachwyca kunsztem i wyczuciem smaku Szefa Kuchni. W karcie znajdują się zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i europejskiej. 

W restauracji odbywają się liczne imprezy okolicznościowe, w których może wziąć udział jednorazowo nawet 230 osób. Ogródek grillowy zlokalizowany na tyłach restauracji to idealne miejsce dla osób uwielbiających posiłki na świeżym powietrzu w otoczeniu natury.

Dodatkowe informacje

Mineral SPA to pierwsze miejsce w kraju inspirowane bogactwem złóż minerałów Gór Izerskich. Goście kompleksu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort mogą tu liczyć na kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. Innowacyjne zabiegi wykonywane są w sześciu gabinetach SPA i oparte są na nasyconych naturalną energią produktach. 

W piwnicach zrewitalizowanej Willi Fabrykanta znajduje się Cotton Club - kameralny klub muzyczny przeznaczony dla gości. Poza nastrojowymi dźwiękami, na gości czekają tu także rozmaite potrawy i drinki.

Hotelowi goście mają do dyspozycji również:

  • plac zabaw na świeżym powietrzu
  • grill oraz miejsce na ognisko
  • przechowalnę rowerów
  • narciarnię.
Lokalizacja
« Wróć
Partnerzy