Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Kalendarium facebook

KalendariumTargi Polagra Gastro i Invest Hotel 2018Targi Polagra Gastro i Invest Hotel 2018
Poznań
Data: 2018-10-01

Poznańskie targi Polagra Gastro i Invest Hotel to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i wyczekiwanych wydarzeń branży hotelarskiej w Polsce, które tworzy kompleksową ekspozycję dal sektora HoReCa. Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 1-4 października 2018 r w Poznaniu. 

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel to najlepsze źródło wiedzy na temat nowatorskich rozwiązań z branży HoReCa. Dotyczy to zarówno rozwiązań sprzętowych jak i koncepcyjnych. Ekspozycję targów co roku tworzą wiodący polscy producenci oraz dystrybutorzy sprzętu tworzonego z myślą o obiektach hotelarskich i gastronomicznych. 

Podczas targów odwiedzający mają okazję nie tylko zapoznać się z nowoczesnym rozwiązaniami, ale także wysłuchać merytorycznych prelekcji w nowatorskiej formie, a także poznać ludzi, którzy od wielu lat związani są z branżą. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie również Galerii Innowacji, która co roku działa na gości jak magnez. Odwiedzana jest nie tylko przez szefów kuchni, kucharzy, czy menedżerów restauracji, ale także przedstawicieli obiektów hotelarskich.« Wróć
Partnerzy