Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Kalendarium facebook

KalendariumVII Kongres Innowacyjnego Marketingu w SamorządachVII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach
Rzeszów
Data: 2017-11-30

Na przełomie listopada i grudnia br. w Rzeszowie odbędzie się VII edycja Kongresu innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Praktycy z branży, naukowcy oraz specjaliści ds. kreowania wizerunku miast i regionów pochylą się nad tematem kampanii marketingowych prowadzonych w małych miejscowościach oraz nad ich wpływem na zamożność regionu i jego mieszkańców.

Pierwszego dnia kongresu odbędą się głównie prelekcje i rozmowy. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielą się osoby, które na co dzień zajmują się tematyką Public Relations, marketingu i promocji. Drugiego dnia uczestnicy spotkania będą mogli udać się na praktyczne zajęcia i warsztaty tematyczne.

Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2017 w Rzeszowie w hotelu Hilton Garden Inn. Organizatorem wydarzenia jest firma Exacto, a partnerami strategicznymi Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Aby wziąć udział w tegorocznym kongresie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją pocztą tradycyjną, e-mailem lub faksem.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.podkarpackie.org.pl/regulamin-kongresu.« Wróć
Partnerzy