Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Aktualności branżowe facebook

Aktualności branżoweXIII Podróżnicza Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam MarzenieXIII Podróżnicza Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie
Poznań
Data: 2017-11-23

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na XIII Podróżniczą Wielką Charytatywną Galę Fundacji Mam Marzenie, która odbędzie się już 16 grudnia 2017 roku o godzinie 18:20 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Imprezę poprowadzą dla Państwa Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Dochody ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. 

Podróże są jedną z kategorii marzeń chorych dzieci. Niektóre z nich marzą o tym, by zwiedzić Paryż, inne pragną spacerować ulicami Londynu, odpocząć nad ciepłym morzem, albo pooddychać świeżym górskim powietrzem. Fundacja Mam Marzenie od ponad 14 lat spełnia marzenia dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Poprzez swoją działalność wolontariusze dostarczają chorym dzieciom oraz ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o problemach i cierpieniu oraz mogą wnieść w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Do dnia dzisiejszego, fundacja spełniła marzenia ponad 7000 dzieci.

Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie odbywa co roku się od 13 lat. Podczas tegorocznej edycji przez świat dziecięcych marzeń przemkniemy w towarzystwie muzyki Jose Torresa & Havana Dreams, Adama Bałdycha i CoOperate Orchestra. Gościem specjalnym gali będzie Aleksander Doba.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym pięknym i szczytnym wydarzeniu. Bilety na XIII Podróżniczą Wielką Charytatywną Galę Fundacji Mam Marzenie można nabyć tutaj. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Mam Marzenie.« Wróć
Partnerzy