Znajdź idealne miejsce na konferencję
Najlepszekonferencje.pl Strona główna Konferencje facebook

Konferencje


Nosalowy Dwór Resort & SPA

Liczba miejsc noclegowych 1050
Liczba uczestników 1250
Adres Zakopane, Balzera 21d, małopolskie
Typ obiektu Hotel, Hotel SPA
Region w górach
Telefon 18 202 23 50 / 18 202 23 64
konferencje@nosalowy-dwor.eu Odwiedź stronę www
Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem

Nosalowy Dwór w Zakopanem to kompleks złożony z czterech niezależnych obiektów hotelowych. W skład kompleksu wchodzą:

 • trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór
 • Hotel Grand Nosalowy Dwór o standardzie czterogwiazdkowym
 • pięciogwiazdkowe Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór.

Każdy z obiektów jest inny i posiada unikalny charakter. Trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór to miejsce odznaczające się tradycyjną górską atmosferą oraz wystrojem, który ściśle nawiązuje do tradycji regionu. Czterogwiazdkowy Hotel Grand Nosalowy Dwór swoim designem nawiązuje do kurortów alpejskich, a pięciogwiazdkowe rezydencje wzorowane są na najlepszych i najbardziej luksusowych hotelach na świecie.

Na gości kompleksu czeka bogata oferta. Hotele oferują łącznie około 400 pokoi i luksusowych apartamentów, zaplecze gastronomiczne składające się z dwóch restauracji, lobby baru oraz kawiarni, profesjonalnej strefy SPA & Wellness, a także zaplecza konferencyjno - eventowego. Centrum konferencyjne kompleksu składa się z 23 sal oraz dysponuje największym w okolicy Centrum Kongresowym GERLACH.

Kompleks Nosalowy Dwór bardzo często wybierany jest na destynację biznesową zarówno przez gości z polski jak i z zagranicy.

Sale konferencyjne

Na terenie kompleksu Nosalowy Dwór odbywają się liczne szkolenia i konferencje, a także kongresy, bankiety, wystawy i sympozja. Organizację wszelkich spotkań, zarówno kameralnych jak i tych najbardziej wystawnych, umożliwia zaplecze złożone z dziewięciu profesjonalnych sal. Dwie z nich zlokalizowane są na terenie trzygwiazdkowej części kompleksu, a pozostałe siedem w czterogwiazdkowym grand hotelu. 

Każda z sal posiada unikalny charakter i wystrój. Wszystkie spełniają najwyższe standardy. Wyposażone są w klimatyzację i wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Wszystkie sale mają dostęp do internetu bezprzewodowego, a niektóre z sal gwarantują dostęp do światła dziennego i niezapomnianych tatrzańskich widoków.

SALE KONFERENCYJNE Teatr Podkowa Szkoła
Sala Werandowa 60 26 25
Sala Olimpijska 140 30 70
Sala A 30 16 15
Sala B 50 18 25
Sala C 105 26 60
Sala D 105 32 50
Sala E 60 24 30
Sala F 25 11 15
Sala A - F 500 100 280
Sala I (GERLACH) 80 26 30
Sala II (GERLACH) 200 40 60
Sala III (GERLACH) 162 36 50
Sala IV (GERLACH) 120 32 40
Sala V (GERLACH) 288 54 110
Sala VI (GERLACH) 252 52 88
Sala I - VI (GERLACH) 1250 119 540
Baza noclegowa

Baza noclegowa kompleksu Nosalowy Dwór to niemal 400 pokoi i luksusowych apartamentów. Z uwagi na zróżnicowanie pod względem wystroju i standardu, każdy z gości kompleksu znajdzie odpowiadający mu pokój. 

Wszystkie pomieszczenia zapewniają piękne widoki oraz odpowiednie warunki do godnego wypoczynku. Pokoje wyposażono między innymi w telewizory, sejfy, minibary, telefony, a także klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Gastronomia

Kompleks Nosalowy Dwór to doskonałe miejsce także dla miłośników kulinarnych doznań. Na gości czekają dwie restauracje, lobby bar oraz kawiarnia. Restauracja Regionalna to miejsce, w którym serwowane są głównie dania z tradycyjnej polskiej kuchni, a Mare Monti to kompozycja smaków z całego świata. 

Dodatkowe informacje

Na terenie kompleksu znajdują się między innymi:

 • Strefa SPA & Wellness
  Luksusowa strefa relaksu gwarantująca odpoczynek i regenerację sił po dniu pełnym wrażeń. W jej skład wchodzi La Perla SPA z siedmioma gabinetami, strefa Wellness z basenem, jacuzzi i saunami, a także studio cardio i salon fryzjerski.
   
 • Wiaty Grillowe
  Zlokalizowane przy świerkowym lesie stanowią najnowszy obiekt na terenie kompleksu. Wiaty grillowe to idealne miejsce na spotkania integracyjne zarówno latem jak i zimą. 

Na gości Nosalowego Dworu czeka także:

 • pobliskie Centrum Narciarskie Nosal
 • sala bilardowa
 • kluby dla dzieci
 • wypożyczalnia rowerów 
 • przestronny parking.
Lokalizacja

Obiekty w okolicy

Hotel Litwor *****
Zakopane
Zobacz więcej
« Wróć
Partnerzy